M-Bahn

M-Bahn – update April – Mei 2025

Na de open dagen in maart zijn we weer voortvarend te werk gegaan om verder te bouwen aan de M-Bahn.
De twee delen waaruit de M-Bahn bestaat zijn uit elkaar gehaald. Aan het linker gedeelte, dat is de kant van het dorpje Pückeldorf, wordt aan de onderzijde de elektronica verder aangesloten. Om dit makkelijk te kunnen doen is dit deel gekanteld en geplaatst op de achterkant zodat er eenvoudig aan de onderzijde van dit deel gewerkt kan worden.

Het rechterdeel van de M-Bahn – de zijde waar het Bahnbetriebswerk (Bw) is gepland – wordt verder afgebouwd, met de focus op het compleet maken van het Bw. Zodra dit gereed is, wordt ook dit deel gekanteld en aangesloten op de elektronica.

M-Bahn update April - Mei 2025 (5)

De M-Bahn is een van onze tentoonstellingsbanen. Voor zowel toeschouwers als organisatoren van beurzen en tentoonstellingen is het handig om een baanplan te kunnen raadplegen. We hebben het plan recent bijgewerkt naar de nieuwste versie, die hier te bekijken is.